Priekaba HUMUS 10CTS

DIZAINAS

Savivarčių priekabų dėžės gaminamos su minimaliu dalių skaičiumi, o tai žymiai padidina dėžės tvirtumą. Be to, Humus CT priekabų dėžių dugnas ir šonai pagaminti iš dilimui atsparaus Hardox 450 plieno, kuris padidina dėžės ilgaamžiškumą ir atsparumą dilimui. Humus CT serijos priekabos yra ypač tvirtos konstrukcijos ir švaraus dizaino, kad pasiūlytų paprastumą ir geriausią funkcionalumą.

RATAI

Humus CT priekabose naudojamos 500/50-17 padangos. Galima rinktis iš skirtingų padangų tipų ir raštų. Rinkitės įstrižines ir radialines padangas, o pastarosios užtikrina žymiai sklandesnes vairavimo savybes. Plaukiojančios padangos raštas (vadinamasis ledo ritulio lazdos raštas) turi galimybę apsivalyti nuo purvo, todėl, pavyzdžiui, važiuojant iš statybvietės į užmiesčio kelią, keliai išlieka švarūs.

FUNKCIONALUMAS

Humuso priekabos turi 50° pasvirimo kampą, kuris užtikrina efektyvų ir saugų iškrovimą net ir medžiagoms, kurių trinties koeficientas didesnis. Naudojamos įvairios bagažinės durys taip pat palengvina iškrovimą. Hidrauliškai valdomas bagažinės dangtis arba vadinamasis konstrukcinis liukas įeina į standartinę komplektaciją. Taip pat priekaboje kaip papildomą įrangą galima sumontuoti mechaniškai atidaromą bagažinės dangtį, kuri padeda transportuoti didesnius krovinius.

Priekabų dėžės suprojektuotos stačiu kampu, kad dėžėje tilptų kuo įvairesnė įranga ar mažesnis ekskavatorius. Be to, dėžės viduje yra sumontuotos tvirtinimo kilpos kroviniui tvirtinti, kad būtų patogiau transportuoti sunkią techniką. Humus CT serijos priekabos taip pat puikiai tinka naudoti ratiniuose ekskavatoriuose. Kad būtų lengviau ištuštinti dėžę kibiru, kampas tarp dėžės dugno ir šonų yra 90°, o krovinio tvirtinimo kilpos perkeliamos į dėžės šonuose esančias sutvirtinimo briaunas.

Tai yra puikus pasirinkimas, jeigu norite modernios, saugios ir aplinką tausojančios priekabos su mažomis eksploatacijos ir priežiūros išlaidomis

PRIEKABA STATYBOMS

Žemės ir kitų medžiagų pervežimo priekabos, skirtos ratiniams ekskavatoriams ir traktoriams, pastaraisiais metais buvo šiltai sutiktos pirmaujančiose rinkose, tokiose kaip Švedija ir Norvegija. Ekonomiškai efektyvios statybų įmonės ir jų savininkai bei inžinieriai suprato didžiulį potencialą tiek ratinių ekskavatorių-priekabų, tiek traktorių-priekabų junginiuose labai sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, purvinoje ir nelygioje vietovėje ar siaurose miesto vietose.

KODĖL HUMUS 8CT?

Statybos įmonės pasirinko Humus 8CT, nes tai didina pelną dėl šių priežasčių:

  • priekaba paprasta naudotis operatoriui, nes priekabą galima ištuštinti net su kibiru;
  • labai patvari ir tvirta 2400 mm vidinio pločio dėžė iš vieno geriausių pasaulyje plienų – SSAB Hardox 450 plieno, yra standartinėje komplektacijoje;
  • žibintai ir žarnos buvo saugiai išdėstytos rėmo viduje ir tarp jų, kad būtų žymiai sumažintos remonto išlaidos ir priekabos eksploatavimo sąnaudos.

PAPRASTAS NAUDOJIMAS IR PRIEDAI

Priekabos transportavimas ir medžiagų bei technikos transportavimas su priekaba yra paprastas, nes:

  • Priekabą labai lengva pritvirtinti prie sunkvežimio krovinio, nes po dėže yra 4 tvirtinimo taškai;
  • Su priekaba labai lengva transportuoti mašinas ir medžiagas į statybvietę ir iš jos, nes standartiniame sprendime joje yra 6 tvirtinimo kabliukai dėžutės viduje ir 6 išorėje kroviniui tvirtinti;
  • Tai plačiausia priekaba rinkoje, todėl ji palengvina platesnę techniką ir medžiagas.

Didžiausias priedų pasirinkimas leidžia sukonfigūruoti priekabą pagal poreikį statybų įmonei, pavyzdžiui:

  • Šoniniai bortų prailginimai, kurie padidina dėžės talpą papildomais 9,4 kub. m. ;
  • Išmani hidraulika, leidžianti apversti ir atidaryti galinį liuką viena hidraulinės žarnos linija;
  • Pakabos grąžulas ir t.t.
  • Atsidarantys šonai. Tai palengvina padėklų ir įrangos pakrovimą ir iškrovimą;

Jei norėtumėte įsigyti, saugias mašinas, pasižyminčias geromis aplinkosauginėmis savybėmis ir mažomis eksploatavimo bei priežiūros išlaidomis, susisiekite su mumis

Gamintojo puslapis:

https://www.humus.ee/en/products/excavator-trailers/10CTS-49

Panašios prekės:

Priekaba HUMUS 8CTV

Priekaba HUMUS 3CT

 

Ilgis (mm) 5600
Plotis (mm) 2530
Aukštis (mm) 1740 - 2700
Vidinis dėžutės dydis (mm) 3900/2400/500
Hardox dugnas / šonai (mm) 6/6
Talpa (m³) 4,7/14
Svoris be krovinio (kg) 2800
Maksimali apkrova (kg) 10000
Bendras svoris (kg) 12800
Greičio apribojimas (km/h) 40
Pakreipimo kampas (º) 50
Stebulės išmatavimai 8/275/220
Standartiniai ratai 500/50-17
Stabdžiai (hidrauliniai) Visi ratai

Kontaktai

Prekių ir serviso paslaugų užsakymas:
+370 689 06686,
+370 672 07732
 info@komuva.lt

 


Rekvizitai

UAB “Komuva”
Tel./Fax.: +37069396200
Įmonės kodas: 225760130
PVM kodas: LT100005658616
Bankas: AB SEB
Sąskaita: LT17 7044 0600 0039 1284

Adresas: Kalno g.22, Melekonių k., Pagirių seniūnija, 14119 Vilnius, Lietuva

© 2020 Komuva. Visos teisės saugomos.
Kokybės Ir Aplinkos Apsaugos Politika Privatumo politika