Priekaba HUMUS 3CT

PRITAIKYMAS

Puiki priekaba ekskavatoriui, žemės ūkiui, statyboms.

Humus 3CT priekaba turi 3000 kg keliamąją galią ir yra specialiai sukurta Volvo mini ekskavatoriams, tačiau gali būti naudojama ir su mažesniais traktoriais žemės ūkyje arba statybose. Savivartė priekaba yra lengva, todėl gali būti naudojamas lengvesniam darbui.  Priekabos kėbulas gali būti gaminamas iš tvirtesnio plieno Hardox 450, jei bus naudojama sunkesniems darbams.

IŠVERTIMAS

Išvertimas gali būti atliekamas naudojant traktoriaus arba ekskavatoriaus hidraulinę sistemą. Jeigu mašinoje nėra hidraulinių išvadų, galima naudoti rankinį siurblį kaip, kuris įeina standartinę komplektaciją arba montuoti papildomą elektrinį siurblį .

STABDŽIAI

Moderni sistema

Humus 3CT savivarčio priekaba turi inercinius stabdžius, kurie įjungiami, kai priekabą vežanti transporto priemonė pradeda pati stabdyti. Šis sprendimas leidžia naudoti priekabą su traktoriais ir ekskavatoriais, kuriuose nėra papildomų hidraulinių išvadų priekabos stabdžių sistemai.

DIZAINAS

Atsparumas ir ilgaamžiškumas

Savivarčių priekabų dėžės gaminamos su minimaliu dalių skaičiumi, o tai žymiai padidina dėžės tvirtumą. Be to, Humus CT priekabų dėžių dugnas ir šonai pagaminti iš dilimui atsparaus Hardox 450 plieno, kuris padidina dėžės ilgaamžiškumą ir atsparumą dilimui. Humus CT serijos priekabos yra ypač tvirtos konstrukcijos ir švaraus dizaino, kad pasiūlytų paprastumą ir geriausią funkcionalumą. Priekaba ekskavatoriui statyboms žemės ūkiui

RATAI

Humus CT priekabose naudojamos 500/50-17 padangos. Galima rinktis iš skirtingų padangų tipų ir raštų. Rinkitės įstrižines ir radialines padangas, o pastarosios užtikrina žymiai sklandesnes vairavimo savybes. Plaukiojančios padangos raštas (vadinamasis ledo ritulio lazdos raštas) turi galimybę apsivalyti nuo purvo, todėl, pavyzdžiui, važiuojant iš statybvietės į užmiesčio kelią, keliai išlieka švarūs.

FUNKCIONALUMAS

Patogumas ir mažos eksploatacijos išlaidos

Humus priekabos turi 50° pasvirimo kampą, kuris užtikrina efektyvų ir saugų iškrovimą net ir medžiagoms, kurių trinties koeficientas didesnis. Naudojamos įvairios bagažinės durys taip pat palengvina iškrovimą. Hidrauliškai valdomas bagažinės dangtis arba vadinamasis konstrukcinis liukas įeina į standartinę komplektaciją. Taip pat priekaboje kaip papildomą įrangą galima sumontuoti mechaniškai atidaromą bagažinės dangtį, kuri padeda transportuoti didesnius krovinius.

Priekabų dėžės suprojektuotos stačiu kampu, kad dėžėje tilptų kuo įvairesnė įranga ar mažesnis ekskavatorius. Be to, dėžės viduje yra sumontuotos tvirtinimo kilpos kroviniui tvirtinti, kad būtų patogiau transportuoti sunkią techniką. Humus CT serijos priekabos taip pat puikiai tinka naudoti ratiniuose ekskavatoriuose. Kad būtų lengviau ištuštinti dėžę kibiru, kampas tarp dėžės dugno ir šonų yra 90°, o krovinio tvirtinimo kilpos perkeliamos į dėžės šonuose esančias sutvirtinimo briaunas.

Tai yra puikus pasirinkimas, jeigu norite modernios, saugios ir aplinką tausojančios priekabos su mažomis eksploatacijos ir priežiūros išlaidomis

PRIEKABA STATYBOMS

Žemės ir kitų medžiagų pervežimo priekabos, skirtos ratiniams ekskavatoriams ir traktoriams, pastaraisiais metais buvo šiltai sutiktos pirmaujančiose rinkose, tokiose kaip Švedija ir Norvegija. Ekonomiškai efektyvios statybų įmonės ir jų savininkai bei inžinieriai suprato didžiulį potencialą tiek ratinių ekskavatorių-priekabų, tiek traktorių-priekabų junginiuose labai sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, purvinoje ir nelygioje vietovėje ar siaurose miesto vietose.

Jei norėtumėte įsigyti, saugias mašinas, pasižyminčias geromis aplinkosauginėmis savybėmis ir mažomis eksploatavimo bei priežiūros išlaidomis, susisiekite su mumis

 

Gamintojo puslapis:

https://www.humus.ee/en/products/excavator-trailers/3CT-19

Panašios prekės:

Priekaba HUMUS 10CTS

Priekaba HUMUS 8CTV

 

 

Ilgis (mm) 4000
Plotis (mm) 1600
Aukštis (mm) 1220
Vidinė talpa (mm) 2500/1500/400
Apačia / šonai (mm) 3/3
Talpa (m³) 1,5
Svoris be krovinio (kg) 650
Maksimali apkrova (kg) 3000
Bendras svoris (kg) 3650
Važiavimo greitis (km/h) 40
Pakreipimo kampas (º) 50
Standartiniai ratai 10.0/80-12 PR10
Stabdžiai visi ratai

Kontaktai

Prekių ir serviso paslaugų užsakymas:
+370 689 06686,
+370 672 07732
 info@komuva.lt

 


Rekvizitai

UAB “Komuva”
Tel./Fax.: +37069396200
Įmonės kodas: 225760130
PVM kodas: LT100005658616
Bankas: AB SEB
Sąskaita: LT17 7044 0600 0039 1284

Adresas: Kalno g.22, Melekonių k., Pagirių seniūnija, 14119 Vilnius, Lietuva

© 2020 Komuva. Visos teisės saugomos.
Kokybės Ir Aplinkos Apsaugos Politika Privatumo politika